Zmenšiť textZväčšiť text

Futbalový turnaj na ANNY

19.09.2023

23.07.2023 bol predovšetkým, poslancami OcZ pánmi Ing. Petrom Hadbavným a Rastislavom Rozkošom s podporou vedenia obce, zorganizovaný už 15. ročník futbalového turnaja „na Anny“. Samotného turnaja sa zúčastnili štyri družstva, dve z Petroviec a po jednom z Hermanoviec a Hanušoviec. Víťazmi sa stalo družstvo seniorov z našej obce, na druhom mieste sa umiestnilo družstvo z Hermanoviec, tretí boli hráči z Hanušoviec a štvrtí naši juniori. Najlepším strelcom bol Martin Kolesár z Petroviec a najlepším brankárom Ivan Adam, rovnako z Petroviec. Poďakovanie patrí i ženám z MS SČK, za prípravu predajného miesta s občerstvením a členom poľovníckej skupiny pri združení Lipiny za mäso na guľáš, ktorý za účinnej podpory OcÚ ( koreniny, misky, chlieb a pod.) uvaril tradičný kuchár Ján Varga „Dračko“. Už teraz sa tešíme na nasledujúci ročník.

Zoznam aktualít: